HPZ - Hrádek potřebuje změny

Letošní rok je rokem volebním - nechcete se přidat a utvářet spolu s námi tvář a ráz našeho města ?

Nebojte se vyjádřit Vaše názory a přání - pojďte se podělit o Vaše sny pro naše město.

Kdo jsme a proč jsme tady

Jsme parta lidí, kamarádů a přátel, kteří chtějí zanechat pozitivní stopu v historii našeho města. Jsme rovněž individuality s rozdílnými názory a pohledy, ale s odhodláním o různostech diskutovat a dojít ke společnému cíli. Nesnažíme se utvářet město k obrazu jedné osoby nebo ku prospěchu těch nejhlasitějších, ale ku prospěchu nás všech "Hrádečáků".

Od roku 2002 vám nasloucháme, posuzujeme možnosti a realizujeme činy, které považujete za prospěšné a důležité. Vstoupili jsme do komunální politiky s odhodláním změnit zaběhnuté pořádky a zlepšit pohled obyvatel Hrádku na práci místních politiků.

Díky volebnímu výsledku jsme v prvním roce našeho „politického“ života byli vhozeni do vody a museli jsme ukázat, že nehodláme jen mluvit, ale že námi nabízená řešení budeme aktivně řešit a plnit co jsme slíbili.

Jediný, kdo může naši práci hodnotit, ať již pozitivně tak i negativně, jste vy obyvatelé našeho krásného města a já jsem hrdý na to, že již čtvrté volební období můžeme díky vaši důvěře vést město Hrádek nad Nisou kupředu.

Děkuji všem, kteří spolu tvoříme tuto bezvadnou partu i těm, kteří nás podporují.

Děkuji všem, kteří nám věří a vítám ty, jež chtějí spolu s námi měnit a rozvíjet naše město Hrádek nad Nisou, protože HRÁDEK POTŘEBUJE ZMĚNY!

Petr Dlouhý, předseda HPZ

Napište nám

Pomocí formuláře napravo nám můžete kdykoliv zaslat váš dotaz, názor, či cokoliv týkající se našeho sdružení a jeho programu, proto neváhejte napsat.

Vyplňte formulář a stiskněte tlačítko odeslat.

Napří. e-mail, telefonní číslo, ...